укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05

Бізіборд для бізнесу

Шукаючи обладнання для дитячої ігрової кімнати в комерційному закладі, звучить дуже мало запитів: Бізіборд для кафе, бізіборд для медичного центру, бізіборд для дитячого саду і взагалі бізіборд для бізнесу. Чому так?

 

Коммерческий бизиборд Kolotata

Можливо тому що багато виробників позиціонують бізіборд як індивідуальну розвиваючу іграшку.  Однак пропонуємо не розглядати бізіборд виключно як розвиваюче посібник.  Існують бізіборди орієнтовані на комерційне використання.  Які виступають як частина обладнання дитячої ігрової зони.  У комерційного бізіборда інші завдання: залучення нових і утримання існуючих клієнтів.  Клієнтів з дітьми звичайно.  Наріжні камені бізнесу.

Ситуація на посткарантінном ринку стала жорсткішою, боротьба за увагу клієнта - особливо актуальна, і це зважаючи на все це нова реальність.

Саме тому нестандартні оригінальні клієнтоорієнтовані рішення важливі і потрібні.

Поява клієнтів з дітьми в кафе або ресторані стало звичайною справою.  Дитячі стоматології та медичні центри конкурують за увагу клієнтів.  А залучити нового клієнта в приватний дитячий сад або розвиваючий центр стає щоденною завданням.

Саме тому проявити турботу про дітей в вашому закладі стає правилом хорошого тону і конкурентною перевагою.

Комерційний бізіборд - інструмент у вашій турботі про клієнтів.

І як хороший інструмент, він повинен працювати довго і ефективно.

    Обладнання для дитячой ігровой

Давайте розберемо, що ми вкладаємо в поняття "працювати довго"

Спочатку при проектуванні в такі бізіборди закладаються більш "живучі" конструкторські рішення.  При цьому добре якщо бізіборд не насичений примітивними елементами.  Але це вже питання ефективності до якого ми підійдемо пізніше.  Жоден елемент не повинен з'явиться на дошці не пройшовши атестацію на стресостійкість.  Тому що діти можуть!  Повинні бути відсутнім тендітні, дрібні деталі.  І бажано щоб не було відокремлюваних елементів.  Інакше через деякий час всі ці частини розбредуться по домівках маленьких відвідувачів.

Бизиборд для медицинского центра

Ще один важливий аспект - сервісна підтримка.  Як би добре не був спроектований і виготовлений бізіборд - ремонтувати його доведеться.  І ваш постачальник бізіборда повинен забезпечити підтримку на всьому протязі терміну експлуатації бізіборда.  Щоб не залишитися через пів року "біля розбитого корита".


Що значить "бізіборд працює ефективно"

Тут прям список)

  • Цікавий дітям різного віку
  • Технологічні, фантазійні, нелінійні елементи
  • Генератор вау-ефекту
  • Максимальна насиченість ігрової зони
  • Індивідуальність і ексклюзивність

Щоб розкрити цей список ми звернулися до виробника комерційних бізібордов компанії Kolotata.pro.  Ось коментарі по суті списку.

    Виробництво бізібордов для бізнесу дуже рідко має на увазі орієнтацію на вузьку вікову групу.  За винятком, можливо, дитячих садів, ми орієнтуємося на діапазон від 2-х років до 8-10 років.  Це означає що бізіборди наповнюються елементами різної складності, місця їх розміщення відповідають зростанню випробувачів.  Такий підхід повністю виправданий.  Відгуки наших клієнтів підтверджують, бізіборд успішно привертає увагу дітей різного віку.  

Великий бізіборд

    Технологічність, складність елементів - відмінна риса Kolotata.pro.  Робота над впровадженням нестандартних рішень, які порушують дитячу фантазію і приковують увагу на довгий час ведеться постійно.  Насичення бізіборда дешевими покупними елементами не сприяє створенню продукту з власним обличчям.  А для нас важливо зробити виріб яке буде генерувати вау-ефект для кожного нового відвідувача.

Наповнення бізібордов, при цьому, проектується таким чином щоб дитина будь-якого віку знайшов для себе цікаве заняття.  В результаті бізіборд стає яскравим і помітним обладнанням дитячої ігрової зони, легко вписується в інтер'єр приміщення і при цьому абсолютно не схожий на бізіборд який стоїть вдома у маленького клієнта.

Комерційні бізіборди можуть мати найрізноманітніші форм-фактори.  Найбільш насиченою ігрова зона буде при монтажі бізіборда на стіну.  Однак і за відсутності вільних стін є вдалі рішення - призма-острів.  Стійка, багатогранна конструкція, яка так само може виступати як ящик для іграшок і столик для малювання.

Наші вироби не можна назвати дешевими і це дозволяє забезпечувати індивідуальний підхід до кожного замовника.  Бізіборди наших клієнтів ексклюзивні і якісні, що підтверджують численні відгуки клієнтів наших клієнтів))

Бизиборд для детского центраКомерційний бізібордБізіборд для ДНЗ

Середня вартість комерційного бізіборда шириною 2 метри і висотою 1 метр - 11-12 тисяч гривень. 

Однак тепер стало зрозуміліше, як визначити необхідність таких витрат, як правильно сформувати бюджет і не шкодувати за втраченим.

Обладнання для дитячой ігровой

Вибирайте обладнання для дитячого ігровой, яке буде радувати ваших гостей, а вас надихати на нові ступені розвитку власного бізнесу.