укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05

Прокат оренда дитячих колясок в Baby Service Запоріжжя

Прокат дитячих колясок в Baby Service Запоріжжя - розділ для мандрівників.

Не завжди в обширному дитячому господарстві знайдеться легка компактна прогулянкова коляска або коляска тростина. Коли приходить пора подорожувати, відсутність зручної переносной коляски стає особливо гострим питанням.

Ваша коляска надто громіздка, і займає в автомобілі багато корисного простору? Подорож без коляски готове принести більше втоми, ніж задоволення? Що ж робити?

Телефонуйте до Baby Service Запоріжжя, беріть в оренду легку, компактну, комфортну дитячу коляску і подорожуйте з задоволенням! У нас хороші, випробувані, надійні коляски для дітей у відмінному технічному стані. Поїздка буде приємною і вам і малюкові!

Baby Service працює вже в 27 містах України, і якщо ви плануєте поїздку, поцікавтеся, можливо коляску навіть не доведеться везти з собою - візьмете на місці.

Якщо дорожня карта привела вас в Запоріжжя, ми із задоволенням допоможемо наповнити ваше перебування в нашому місті комфортом і легкістю. Крім коляски можна забронювати дитяче ліжечко, ліжко-манеж, стілець для годування і шезлонг. Все це допоможе створити для малюка затишну домашню атмосферу - запоруку гарного відпочинка.