укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05

Прокат оренда розвиваючого столика в Baby Service Запоріжжя

Як розвивати дитину коли наближається однорічний ювілей? Відповідь на цій сторінці. Візьміть на прокат розвиваючий музичний ігровий столик і отримуйте нові знання весело і невимушено. Оренда розвиваючого столика хороша і тим, що можна пробувати нові хоч щотижня. Ви обов'язково знайдете для себе найулюбленіший навчальний столик в прокаті дитячих товарів Baby Service Запоріжжя.

А зробити це буде не так просто, адже всі розвиваючі столики, які ви можете взяти в оренду, дивно цікаві, яскраві та захоплюючі. Їх об'єднує багатство музичного оформлення: можна познайомитися з голосами тварин, створити свою нескладну музичну композицію на радість мамі і татові. У столиках реалізовано інтерактивне навчання англійськой, в деяких і іспанськой, мовам. Малюк навчиться впізнавати геометричні фігури і кольори, прискорене тренуватиметься дрібна моторика, що дозволить швидше порадувати батьків першими словами.

Всі ігрові столики мають можливість від'єднати ніжки і покласти прямо на підлогу. Так, що можна починати займатися і розвиватися навіть з дітками, які ще не можуть стояти самостійно. Висота розвиваючих столиків на ніжках спеціально підібрана для максимального комфорту маленьких учнів, всі деталі якісні та безпечні. Зламати, що-небудь малюк не зможе, будьте спокійні.

Кожен музичний ігровий розвиваючий столик має свої принади і особливості, які задовольнять самого допитливого непосиду. Беріть напрокат розвиваючий столик і пам'ятайте, в службі прокату дитячих товарів Baby Service Запоріжжя багатий асортимент, який постійно збільшується. Скоро з'явиться інший музичний ігровий столик, який захочеться взяти в оренду.

Ми допомагаємо відповідальним батькам зробити процес навчання веселим і цікавим. Участь у розвитку дітей за допомогою якісних розвиваючих іграшок фірм Chicco, Vtech, Bright Starts, Fisher Price наше завдання. І ми з задоволення її виконуємо!

Якщо ваш малюк тільки робить перші кроки, зверніть увагу на ходунки штовхачі. І він почне впевнено ходити не тільки навколо ігрового столика. Рекомендуємо.

Телефонуйте, замовляйте не треба відтерминовувати задоволення та користь!