укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05

Прокат ергорюкзака, слінга, хіпсіта в Baby Service Запоріжжя

Ерго рюкзак, слінг, переноска, Хіпсіт, кенгуру, май-слінг - ось як багато придумано всіляких пристосувань для полегшення маминої ноші. Прокат ергорюкзака, слінгу, перенесення, хіпсіта допоможе визначитися з більш зручним варіантом саме для вас. Беріть в оренду перенесення для дітей і приймайте рішення про покупку виважено. Можливо, Хіпсіт або переноска потрібна тільки в подорож, тоді оренда саме виправдане рішення.

Кажуть: - Своя ноша не тягне. Воно то правда, та ось тільки мамина спина і руки іноді твердять про зворотнє. Та й татові, вільні руки, потрібні в подорож з малюком. Якщо ви в подорож не взяли компактну коляску, ергорюкзак, Хіпсіт або перенесення будуть вашої паличкою виручалочкою. Що не кажи, сучасні системи носіння дітей настільки продумані і відшліфовані багатьма батьками, що користуватися ними неймовірно зручно. Особливо якщо ваш новонароджений малюк довго не хоче гойдатися в заколисуючем центрі і вимагає бути разом з мамою - оренда слінгу відмінно вирішить це питання.

Коротко про основні відмінності між слінгом, май-слінгом, ергорюкзаком, кенгуру переноскою і хіпсітом.

  • Слінг. Визначень, як і видів слінгів величезна кількість. У двох словах - відріз тканини складений і зав'язаний так, що малюк в ньому лежить правильно і безпечно. Найбільш підходяще hands-free для новонароджених діток.
  • Май-слінг, фаст-слінг. Щось середнє між слінгом і ергорюкзаком. Так само простий як слінг і так само зручний як ерго-рюкзак.
  • Ерго рюкзак, скорочення від ергономічний рюкзак. А ергономічний, значить - природний. Це означає, що в такому рюкзаку переносці є ряд конструктивних особливостей які дозволяють розміщувати дитину в правильному (фізіологічному) положенні.
  • Кенгуру, він же рюкзак-переноска. Теж система для перенесення дитини, розрахована на дітей старше півроку. Часто, дозволяє носити малюка обличчям до мами і обличчям вперед.
  • Хіпсіт. Дослівно - сидіти на стегні. Просте, зручне пристосування, як би збільшує ваше стегно настільки, що там комфортно сидіти малюкові. Ну а ваша спина, значно розвантажується. Кріплень для дитини не передбачено. Підходить для діток від року і старше.

Вибирайте відповідно до своїх вимог, беріть в оренду і користуйтеся зручними переносками. Всі системи носіння дитини дуже різняться конструктивно, розраховані на різний вік малюка і досить індивідуальні. У мережі багато інформації про переноски, слінги, ерго рюкзаки, а Baby Service Запоріжжя дає вам можливість пробувати, купувати і освоювати світ легко і комфортно.

Прокат дитячих товарів Baby Service Запоріжжя для активних батьків пропонує оренду дитячого розвиваючого комплексу Ранній старт, а для мандрівників може стати в нагоді ліжко-манеж або манеж для поїзда.