укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05

Прокат оренда дитячого ліжка манежа у Baby Service Запоріжжя

Дитячі ліжечка напрокат в Запоріжжі. Коли це може бути корисно? Дитяче ліжко вдома потрібне надовго, і брати його в оренду невиправдано. Інша справа - поїздки і подорожі.

 Подорожі, поїздки, нові враження - все це так надихає, що про побутові труднощі і деякі незручності не думаєш і не надаєш їм значення. Зовсім інша справа, коли у вашій команді мандрівників є дослідники молодше 3-4 років. У такому випадку турбота про комфорт не просто слова, а необхідна умова якісного і цікавого відпочинку. А що ще більше може дати затишок і домашній комфорт для ваших діток, ніж нормальне дитяче ліжко з хорошим матрацом?

Отже, якщо ви приїхали в гості до Запоріжжя, зателефонуйте нам. Ми допоможемо влаштувати побут ваших малявочек комфортно і безпечно.

А може до вас їдуть улюблені онук чи онучка? Візьміть ліжечко на прокат в Baby Service Запоріжжя. Ми з задоволенням допоможемо бабусям і дідусям гостинно зустріти своїх манюнек, лапочек і сонечок. Привеземо ліжечко, зберемо, а коли вже буде не потрібно розберемо і відвеземо. Для більшого комфорту рекомендую орендувати стілець для годування і коляску-тростину. Телефонуйте!

Якщо ж ви відправляєтеся на відпочинок і хочете що б ліжко і особистий простір були у вашого малюка весь час під рукою, зверніть увагу на прокат ліжко-манежу. Манеж ліжечко досить зручний товар для оренди. Уявіть, вашому малюкові буде де поспати, пограти, і при цьому ліжечко манеж мало місця в багажі займає!

Отже, якщо маршрут подорожі прокладений, учасники заходу визначені, автокрісло встановлено в машині, дзвоніть, беріть в оренду ліжко-манеж і подорожуйте з комфортом!