укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05

Оренда електричного молокоотсоса у прокаті Baby Service Запоріжжя

Служба прокату дитячих товарів Baby Service Запоріжжя - за природне грудне вигодовування.
  За нього варто поборотися! Оренда електричного молоковідсмоктувача допоможе. Знаємо на власному досвіді, налагодити режим годування зовсім не просто. Лактація після народження встановлюється поступово - це може зайняти від тижня до місяця. Але бувають лактаційний криз - необхідно часте прикладання до грудей або зціджування. Відмінно якщо у вас є досвід грудного годування або стабілізація лактації пройшла без сучка, без задирки. Однак якщо ви читаєте ці рядки, припущу, що не все так прекрасно. Ви не самотні, поки боротьба за екологію триває, ми хочемо годувати дітей, закладаючи фундамент їх здоров'я. Оренда молоковідсосу в прокаті Baby Service Запоріжжя - гарне рішення. Дбайливо і безпечно зцідити молоко, ніжніше расцедить застій молока, навіть продовжувати годування при тріщинах соска - все можливо. Візьміть електричний молокоотсос напрокат і вирішите, чи потрібен він надовго і наскільки необхідно купити молокоотсос.

Не рідкісні випадки, коли мама поєднує годування з навчанням або роботою, їде або приймає ліки і необхідно запастися молоком. Все це вирішить прокат молоковідсосу. Якщо лактація налагодиться, пробуйте повернутися до повного грудного вигодовування, якщо будете поєднувати штучне і грудне вигодовування - користуйтеся молокоотсосом, скільки буде необхідно. Навіть офіційний виробник перед покупкою рекомендує випробувати прилад. Молоковідсмоктувач можна взяти всього на тиждень, спробуйте і зніміть всі сумніви.

Всі контактуючі з молоком елементи молокоотсосу в прокаті Baby Service Запоріжжя проходять обов'язкову стерилізацію і обробку безпечними дезінфікуючими засобами. Ви можете бути впевнені в цілковитій безпеці будь-якого молоковідсмоктувача який ви візьмете в оренду.

Міцне здоров'я і високий імунітет Вашого малюка - головна турбота в перші тижні і місяці. Baby Service Запоріжжя поруч, ми готові допомогти. Годуєте діток довго і щасливо!