укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05

Прокат оренда дитячих ваг для немовлят в Baby Service Запоріжжі

Дитячі ваги, мабуть, перший спеціальний інструмент в турботі про дитину. І тим, хто тільки виписався з пологового будинку, і тим, хто вже викинув прищіпку, вони послужать хорошу службу. Навіть не потрібно говорити, наскільки важливо кожній мамі відслідковувати, як малюк набирає вагу. Це запорука здоров'я дитини і душевного спокою мами.

Чи правильно підібрано харчування, чи потрібен докорм, на ці та інші питання ви зможете відповісти, якщо будете контролювати вагу вашої дитини. Купити дитячі ваги зараз не становить проблем, але чи потрібно це робити? Коли все розвивається добре, ви зрозумієте, що щотижневий контроль не потрібен вже в 1-1,5 місяця. До цього часу встановиться лактація. А після 3 місяців цілком вистачає контролю ваги в поліклініці.

Так навіщо витрачати гроші? Краще і простіше взяти дитячі ваги в оренду. Вартість 150 гривень на одній шальці терезів, це зовсім не багато, якщо на інший Ваш спокійний сон і впевненість, що малюк розвивається нормально. Коли ваги вам стануть не потрібні, ми просто заберемо їх і звільнимо місце для нових чудових речей для вашої крихти.

Телефонуйте зараз, ваги для немовлят завжди у наявності!