укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05

Про нас

Що для вас означають слова «довіра, відповідальність, турбота»? Чи не занадто часто ці поняття стають розмінною монетою? Коли в основу своїх взаємин закладаєш ці поняття, двічі подумаєш, як пояснити, що для тебе це не порожній звук. Ми відкрили прокат дитячих товарів Baby Service в Запоріжжі, що б не на словах, а на ділі наповнити ваше життя комфортом і зручністю, роблячи це відповідально, цінуючи вашу довіру та виявляючи піклування про головні цінності.

Ми Стали Батьками, навесні у нас народилася Еля. З часом стало очевидно, дитячий світ величезний і багатобарвний, досі хочеться звернути в згорток пару дитячих магазинів і принести додому. Тим не менш, різні причини заважають це зробити. Звичайно, купити все нереально, але і те, що купити можна, не завжди виправдано. Хоча б тому, що квартира, в якій ми живемо, має дві кімнати строго певного розміру. Ніякої чарівної дверцята поки немає. Вмістити все, що може знадобитися малюкові, неможливо. Та й яка мама дозволить оазис нового життя перетворити на склад? З іншого боку, спробувавши позбавиться від деяких речей через інтернет-аукціони я зрозумів це легко тільки на словах.

Легко і просто буває тільки тоді, коли тебе розуміють, розмовляють з тобою на одній мові, розуміють твої побоювання і очікування. Саме для цього ми і вирішили відкрити прокат дитячих речей Послуги дитини. Хочеться, що б у вас був такий надійний друг.

А дружня підтримка вам знадобиться.

Пригадую, як з перших днів дитячі ваги допомогли відстежити позитивну динаміку розвитку нашої малої. Молоковідсмоктувач допоміг не відмовитися від грудного вигодовування. Зручний шезлонг розвантажив мамині руки, підняв настрій моїй доньці Еле. Гойдалки дарували радість усім. Автокрісло і ліжко-манеж допомогли комфортно подорожувати всією сім'єю.

Не відмовляйте собі в задоволенні користуватися дорогими і якісними речами, оренда дитячих речей це сучасно, розумно, зручно і вигідно.

Ми купуємо тільки нові речі, кращих світових брендів, ретельно стежимо за ними. Розуміємо, що ніяка економія не дозволить поставити під сумнів безпеку діток, тому дбаємо про чистоту й охайності речей особливо уважно.

Ми збираємо корисну інформацію для мам і тат міста, дитячі центри розвитку, дитячі спеціалісти, поліклініки, школи мистецтв та іноземних мов багато що може знадобитися вашому малюкові. Розповідайте нам про свій досвід, розповідайте про нас своїм друзям.

Я зараз все більше стикаюся з хорошим сервісом в різних сферах життя, ще не скрізь, але він вже починає з'являтися. Зробимо відмінний дитячий сервіс разом!

Ваші Ольга, Сергій і Ельвіра.