укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05

Моющий пылесос в аренду. Химчистка дивана дома.

Миючий пилосос в оренду. Хімчистка дивану вдома.

 

Що потрібно знати, щоб хімчистка м'яких меблів або чищення килимів у домашніх умовах пройшла ефективно?

Дві хвилини читання і пару роликів з YouTube на тему "як почистити диван від засаленості" або "як почистити килим не знімаючи з підлоги" і ви станете значно сміливішими та поінформованішими в цьому питанні.

 

Отже, діти ростуть, свята трапляються і життя іноді залишає небажані сліди на м'яких меблях та килимах. Є бажання позбутися плям, проте зняти текстиль та випрати, часто неможливо. У таких випадках допомагає хімчистка у домашніх умовах. Провести її можна за допомогою клінінгових компаній, але зараз ми розглянемо ситуацію, коли вам чомусь не захотілося запрошувати в будинок сторонніх людей, а може карантин, або це незручно з якихось інших причин. Вихід – оренда миючого пилососу. Тим більше, коли ви користуєтеся прокатом клінінгової техніки, то отримуєте професійне обладнання плюс всю необхідну хімію та консультацію від людей щодня збирають відгуки та досвід користування миючим пилососом.

Ні, можна ще купити миючий пилосос. І все одно, перед покупкою спробуйте, що за техніка і чи потрібно її мати, виклавши кругленьку суму.

 

Одна з найпоширеніших моделей для будинку миючий пилосос - Karcher Puzzi 10/1

Оренда миючого пилососа у Запоріжжі

Переваги цього пилососа - простота в експлуатації та надійність. Простота використання – необхідна умова, адже ви не співробітник клінінгової компанії та навичок роботи – ні. Ну чи будемо рахувати що ні).

 

Принцип роботи

У миючому пилососі або екстракторі, як його називають професіонали, дві основні функції - розпилення та всмоктування.

Прокат миючого пилососа

Розпорошується розчин, що чистить, який і відповідає за розщеплення забруднень. Хімія для чищення дивана, а також килимів та салонів автомобілів фірмова, керхеровська. Ми повністю довіряємо їй. Тому що хімія створена для боротьби з жировими, сажовими, олійними та білковими забрудненнями. А це левова частка всіх побутових забруднень з якими має справу миючий пилосос Керхер. Маркування порошку, що чистить - RM760. Можна додатково почитати про неї, так як розчин, що чистить, має нормальний рівень кислотності - pH 8,2. А це важливо, при очищенні від плям дивана та ковроліну в дитячому. Якщо у вас є побоювання, як текстиль перенесе хімчистку – перевірте дію розчину на невеликій ділянці дивана або килима. Більшість меблевих тканин адекватно сприймають хімчистку в домашніх умовах і стають чистішими та свіжішими.

 

Другий етап – всмоктування. Всмоктування нанесеного розчину, що чистить, відбувається через деякий час після розпилення. Зазвичай 5-10 хвилин достатньо часу для роботи розчину. У складних випадках, якщо діти ретельно втирали шоколад в оббивку дивана, можна використовувати щітку та потерти місце забруднення. Підбирайте жорсткість щітки відповідно до матеріалу оббивки.

 

Потужність миючого пилососу Karcher Puzzi 10/1 дозволяє ретельно видалити рідину з текстилю, і все ж таки деяка частина вологи залишиться в дивані або килимі. Для повного висихання зазвичай потрібно від 2 до 12 годин. Розраховуйте на це, щоб не довелося спати на вологому.

При здачі в оренду миючий пилосос комплектується трьома насадками: насадка для килимів, насадка для м'яких меблів та вузька щілинна насадка. Вона особливо корисна, якщо вам потрібен миючий пилосос для авто. При передпродажній підготовці або просто чищенні салону авто перед сезоном, вузька щілинна насадка дозволить упорядкувати стики сидіння і спинки, бічні поверхні яких найбільш схильні до забруднень.

 

Вирішили ви відмити один диван в домашніх умовах або зробити чищення одного килима, при оренді миючого пилососа у вас буде достатньо часу і засобів для очищення приблизно двох диванів, двох крісел і чотирьох стільців. Або ж 10-12 квадратних метрів килимів чи ковроліну. Так що можна набратися до близьких і навести чистоту і свіжість ще в них. Вам будуть вдячні!

А якщо такого запасу хімії вам не вистачило – можна докупити, 50 грн – порція на 5-6 квадратних метрів.

 

Ну а результат роботи миючого пилососу у відерці для брудної води – дуже наочний!

 

Оренда миючого пилососа - найпростіший і найкоротший шлях до повернення прекрасного зовнішнього вигляду ваших м'яких меблів.

 

Відкиньте сумніви, призначайте дату та бронюйте миючий пилосос Керхер у Запоріжжі.

Це можна зробити за телефоном 098 280-00-08 або напишіть у Вайбер за цим же номером.