укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05

Оренда розвіваючих іграшок в прокаті Baby Service Запоріжжя

Розвиток дитини, етапи розвитку, дрібна моторика, розвиток координації - питання, що цікавлять батьків ще задовго до народження дитини. І ось малюк народився, росте, набуває нових навичок. Спочатку йому досить найпростіших іграшок, але з часом хочеться урізноманітнити враження дитини, розширювати кругозір і збільшувати можливості. Ось тоді ви оціните оренду розвиваючих іграшок. Розвиваючі іграшки напрокат відмінне рішення. Прокат дитячих розвиваючих іграшок саме та чудова можливість не йти на компроміси в той короткий період часу, коли малюк вбирає все як губка.

Період спокійного спостереження за світом закінчується до трьох місяців, до п'яти, ми тягнемося, мацаємо, слухаємо, вчимося керувати своїм тілом. І вже після п'яти місяців починається нескінченний період активності або період нескінченної активності ))). Треба швидко дізнатися про навколишній світ все, спробувати на зуб, впустити, розібрати, навчиться ще краще управляти своїм тілом, що б швидше порадувати маму і тата першими словами. Потім прийде час нових відкриттів і нових ігор, а зараз важливо розвинути координацію рухів, дрібну моторику, проявити свої перші таланти, що б допомогти уважним батькам правильніше вибрати напрямок розвитку своєї дитини.

Беріть в оренду розвиваючі ігри в Бебісервісе, ми пропонуємо найкращі зразки від Компаній з багаторічним досвідом: Fisher Price, Chicco, Bright Starts, Vtech. Всі вони володіють винятковою якістю і безпекою. Зверніть увагу розвиваючі музичні ігрові столики винесені в окремий розділ, там теж багато цікавого! Радуйте своїх дітей, допомагайте їм пізнавати світ і навчитися більшого. Грайте разом, що б зрозуміти почуття і характер вашого малюка. Все це допоможе Вам у майбутньому. У цій ситуації актуально назва популярної книги - «Після трьох уже пізно». Не пропустіть момент!

Потрібна порада? Ми чекаємо ваших дзвінків, Ваша служба прокату дитячих товарів Baby Service.