укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05

Радіоняні на прокат в Baby Service Запоріжжя

Радионяня потрібна і корисна річ. Але це не тільки зручний гаджет. Можна сказати, що це чудовий заспокійливий засіб! Адже суть радіоняні не просто поліпшити в рази ваш слух, в першу чергу, це можливість розслабиться і відволіктись, коли ваш малюк заснув.

По собі знаю, як ми трепетно ​​ставимося до сну діток. Ніякі шуми не повинні відволікати, все навколо активно створюють тишу і при цьому обов'язково потрібно бути в радіусі чутності. У підсумку важко розслабиться і відволіктися, навіть коли дитина спить.

Взявши в прокаті радионяню можна сміливо міцно закрити двері в кімнату до малюка, можна спілкуватися з друзями, можна зайнятися домашніми справами, можна слухати улюблену музику.

Не переживайте і розслабтеся, радіоняня на чеку і звуком або світловою індикацією дасть знати, якщо ваш малюк не спить і знову готовий вам посміхатися. В дачний сезон або в поїздках на море радіоняня, як і автокрісло і шезлонг, просто незамінна. Сміливо відпочивайте, на відкритому просторі, дальність дії радіоняні - 300 метрів! Навіть випадково ви не втратите зв'язок з крихіткою, радіоняня попередить, якщо ви виходите з зони прийому або якщо низький заряд батареї.

Подорожуйте, радійте, насолоджуйтеся спілкуванням з дітками, Baby Service Запоріжжя завжди готовий допомогти комфортному відпочинку всієї родини.