укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05

Миючий пилосос в оренду у Запоріжжі

Декілька порад, якщo вирішили взяти в оренду пилосос Karcher Puzzi, для того, щоб генеральне прибирання пройшло надійно і вдало.

Три хвилини читання та наші лайфхаки, для швидкого та ефективного чищення меблі і килимів.

 

 

Миючий пилосос Керхер Пуцци професійне обладнаня для чистки текстильних поверхонь - м'які меблі, килими, ковролін, салон автомобіля, загалом все, шо зняти і випрати в прaльній машине не можна, а хочеться чистити.

Важливо, що оренда миючого пилососу в Baby Service Запорожье передбачае все, для отримання відмінного результату - у вас буде достатньо часу, достатньо химії для обробки и перевірена, надійна техника.

Далі в довільному порядку перерахуємо моменти, на які потрібно звернути увагу:

  • Karcher Puzzi не зовсім пилосос), правильно він називається екстрактор. Не вдаючись у причини, головне – перед обробкою необхідно пропилососити поверхню звичайним пилососом.
  • Температура води, в якій розчиняється порошок, що чистить, повинна бути теплою, але не гарячою. Після того, як перелиєте розчин, що чистить, в контейнер пилососа, не забувайте повернути відерце в контейнер для брудної воды.
  • Якщо у вас есть сумніви щодо стійкості текстілю, до вологи - протестуйте результат на невеликій, невидимій частині. Це переважно стосується килимів. Приклад, підлоговое килимове покриття з джутовой ткани при обробці, может зморщитися і злиняти. Але за нашою статистикою більшість материалів нормально реагують на обробку і завжди краше віглядають після химчистки.
  • Сама технологія обробки передбачає два варианта: Перший - спільне розпилення и всмоктування розчину. Другий – розпилення, витримка 5-10 хвилин, всмоктування розчину.

Перший подходить для не сильно забруднених материалів, а також материалів, які можуть дуже довго просихати.

 

Іншій вариант - основий, якій дозволяє якісно чистити тканину. За таких умов у порошка, що очищає, є достатньо часу для розщіплення масляних, білкових, сажових та жирових забруднень. Потужного всмоктування достаточно для того, щоб всмоктати основний обсяг вологи. Зауважте, необхідно розуміти, що певний обсяг вологи залишиться в текстилі. Повне висихання займає від 2-х до 12-ти годин.

Якщо ви почистили все що хотіли, а миючий розчин ще залишається, не потрібно перевертити пилосос для спорожнення резервуара. Зніміть насадки зі шланга и втянуть рідину, що залишилась. Затем вилийте вебро с брудною водою.

 

Вдалого та приємного прибирання, чистоти та свіжості у будинку!