укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05

Бізіборд - якій обрати, де купити

Бізіборд, розвиваюча дошка Монтессорі - що це, для кого і чому.

Давайте розберемося.

Ми, як молоді батьки, хочемо природного і гармонійного розвитку дитини. Хочемо підготувати дитину до успішного життя, навчити уникати небезпеки і дати впевнений старт. Ми не тільки хочемо, а й робимо багато. Зараз представлено безліч варіантів розвитку дитини і це класно. Класно і запаморочливо.

 

Величезна різноманітність зустрічає нас, коли настає момент вибирати. Доман, Монтессорі, Нікітін, Зайцев і багато багато інших достойних імен з легкістю закрутять голову. Усього не переробиш. Потрібно вибрати, скомбінувати, поєднати. Впевнені, вам це вдасться.

Однак, завжди пам'ятаємо - наш власний приклад, моделі поведінки, взаємодія в побуті це те, що дитина бачить і вбирає щохвилини. А так як «повторення - мати навчання», йому необхідно самому відтворювати, повторювати, копіювати побачене. Саме так дитина запам'ятовує найкращим чином. Через дію, через вчинки, через гру. При цьому далеко не завжди в будинку можна грати будь-яким предметом. Не всі «дорослі» речі доступні малюкові. Для того щоб не обмежувати дитину, дати йому простір для фантазії і почуття самостійності, придумані бізіборди.

Мама бізібордів Марія Монтессорі заклала в них основну ідею - допоможи мені зробити самому. Дитина взаємодіє з дорослими речами безпечно і в ігровій формі. Це чудовий, природний і вільний розвиток.

Відповідний вік для гри з бізібордом від 8 місяців до 3 років. Час, коли увага перемикається не настільки стрімко, час коли кожен елемент бізіборда захоплює надовго. На цей вік припадає розвиток самого важливого суспільного навика- вміння говорити. Тому всілякі засувки, гачки, кнопочки тренують дрібну моторику, дуже до речі. Чудово якщо в бізіборді натискання кнопок і перемикачів має відгук на дії дитини. Адже все має бути по-дорослому, по-справжньому. Натиснув вимикач - загориться лампочка, придавив кнопку - задзвенить дзвінок і т.п. Ми називаємо такі бізіборди - бізібордамі взаємодії або бізіборди третього покоління.

Спочатку бізіборди Марії Монтессорі виглядали як набір однотипних елементів, що дозволяють дитині освоїти один певний навик.

 

 

Пізніше, вдосконалюючись, і отримавши визнання батьків, бізіборди стали наповнювати простими побутовими елементами. Вони надійно закріплені і часто позбавлені всякого відкликання на вплив дитини. Такий бізіборд можливо зробити вдома з підручних засобів, подивившись в YouTube пару роликів з серії DIY Бізіборд своїми руками.

 

 

І тільки в третій хвилі ми отримали бізіборд гідний найкращих відгуків. Будь-який елемент в такий розвиваючої дошці функціональний, розвиває причинно-наслідковий зв'язок, дає відчуття відповідальності і самостійності. В хорошому бізіборде присутні елементи розвиваючі корисні дитсадкові навички: застебнути блискавку, зав'язати шнурки, розстебнути фастекс і гудзик. В ігровій формі навчати дитину цим навичкам простіше і веселіше. Різноманітні лабіринти, спиннер, шестерінки, розміщені на дошці, тренують логіку, координацію і готують руку до листа.

Справедливо буде називати бізіборд - розвиваючих ігрових комплексом, стільки завдань і корисностей включає в себе хороший якісний бізіборд взаємодії.

Чудово, що на ринку України представлені різноманітні виробники розвиваючих дощок. З гідними виробами, від простих, елементних дощок, до повнофункціональних бізібордов взаємодії.

Закладіть фундамент успішності для дитини. Бізіборд здатний стати улюбленим заняттям малюка надовго. Це відповідальний і цінний подарунок.

Бізіборд чудовий подарунок