укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05
Ігровий центр Chicco Deluxe 3 в 1
Ігровий центр Chicco Deluxe 3 в 1
Як це працює?

Доставка: 100 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

500.00 грн

- якщо у нас вперше;

400.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

180 грн

За 2 тижні:

250 грн

Користуєтесь 1 місяць

350 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

12 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Прокат ігрового центра Chicco Deluxe 3 в 1 у Baby Service Запоріжжя

Для розвиваючої іграшки Chicco Deluxe 3 в 1 краще підходить визначення ігровий центр. Більшість розвиваючих столиків, які можна взяти в оренду в службі прокату дитячих товарів Baby Service Запоріжжя, розраховані на діток від півроку і старше. А як бути, якщо вашій дитині тільки 3 місяці, і вже хочеться розвиватися яскраво і весело? Беріть в оренду ігровий центр Deluxe 3 в 1, буде цікаво з самого юного віку. Прокат ігрового центру гарне рішення, ігровий центр Chicco трансформується і може супроводжувати вашу дитину до року.

Адаптація ігрового центру Chicco 3 в 1 під різні можливості, ось чим здивував виробник. Для віку 3 місяці ігровий центр перетворюється в арку з інтерактивними підвісними іграшками, кумедними звуками та ілюмінацією. Малюк, лежачи на спинці, може взаємодіяти з цими іграшками. Якщо малюк навчився сидіти, йому буде доступно ще більше розваг. Ігрова арка, яку ви взяли напрокат, швидко трансформується в низький ігровий столик. Крутити, тягнути, повертати, натискати все можна в цьому чудовому ігровому столику. Ігровий центр Chicco 3 в 1 прекрасно розвиває моторику, координацію рухів, причинно-наслідкові зв'язки, зір і слух. Все навчання супроводжується веселими звуками і мелодіями. А якщо на оренду ігрового центру ви звернули увагу, коли ваша крихітка вже стоїть або робить перші кроки, дуже просто підняти ігровий столик так, що буде зручно і однорічному малюку. Беріть ігровий центр Chicco Deluxe 3 в 1 на прокат і будьте впевнені - якість і досвід відмінного італійського бренду Chicco послужать вам і візьме участь в гармонійному і легкому розвитку вашого малюка.

Вивчили і освоїли цей ігровий центр? Беріть напрокат наступний: музичний столик Leap Frog, ігровий столик Ведмежатко від Vtech і багато інших іграшок в прокаті до вашої уваги. Можливо дуже до речі буде оренда ходунків-штовхача Chicco Перші кроки, крокуємо легко і весело.

Прокат дитячих товарів Baby Service Запоріжжя наповнює життя яскравими фарбами і задоволеннями!

Телефонуйте, замовляйте та приєднуйтесь!