укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05
Музичний ігровий столик Leap Frog
Музичний ігровий столик Leap Frog
Як це працює?

Доставка: 100 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

600.00 грн

- якщо у нас вперше;

500.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

200 грн

За 2 тижні:

300 грн

Користуєтесь 1 місяць

450 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

15 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Музичний Ігровий столик Leap Frog напрокат в Baby Service Запоріжжя

Ймовірно, наймузичніший з розвиваючих ігрових столиків, які ви можете взяти у нас в оренду. Прокат музичного столика Leap Frog припаде до душі будь-кому. Всі люблять музику, та ще так яскраво і цікаво представлену, як в цьому ігровому столику. Розвиток дитини неможливий без знайомства з новими звуками і інструментами, які їх виробляють. Тому розвиваючий столик Ліп-фрог порадує малюка звуками труби, ксилофона, барабанів, гітари, маракасів і звичайно ж піаніно.

Взявши напрокат музичний столик Leap Frog, ви не тільки познайомити малюка з музичними інструментами, а й засвоїте кольори і геометричні фігури, познайомитеся з їх англійськими та іспанськими назвами. Іспанські слова, що звучать із вуст вашої крихти, це дуже забавно і весело. Взагалі, потрібно сказати, столик має всі шанси стати вашим улюбленцем і надовго завоювати увагу малюка. А що ще потрібно задоволеною мамі? Малюк грає якісної безпечної іграшкою, при цьому розвивається, отримує нові навички, та ще весело і цікаво!

Музичний розвиваючий столик виконаний на комфортної для годовасіка висоті. А якщо малюк ще не варто сам, ніжки можна від'єднати і покласти столик прямо на підлогу або мамі на коліна.

Грайте разом з вашими дітьми, розвивайтеся, робіть це легко, весело і різноманітно. Якщо награлися одним музичним столиком, можна брати в оренду іншій і третій і четвертий. А ще є напрокат чудові великі дитячі розвиваючі іграшки. Служба прокату дитячих товарів Baby Service Запоріжжя прагне давати батькам краще для розвитку ваших малюків!

Замовляйте сьогодні!