укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05
Розвиваючий столик Ведмежатко Vtech
Розвиваючий столик Ведмежатко Vtech
Як це працює?

Доставка: 100 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

700.00 грн

- якщо у нас вперше;

600.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

250 грн

За 2 тижні:

350 грн

Користуєтесь 1 місяць

600 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

20 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Розвиваючий столик напрокат в Baby Service Запоріжжя

Що подарувати дитині на 1 рік? Прокат дитячих товарів Baby Service досвідчений експерт у світі дитячих товарів радить: розвиваючий ігровий музичний столик чудове рішення. Задоволені будуть і батьки і дитина. Тільки от чи потрібно розвиваючий столик купити? Коли можна взяти розвиваючий столик напрокат, пограти, потім орендувати інший ігровий столик, потім взяти в оренду третій. І таким чином урізноманітнити розвиток і навчання вашого улюбленого малюка в той період, коли таке освоєння світу йому дійсно важливо, корисно і цікаво.

Один з найяскравіших представників дитячих розвиваючих столиків в нашому прокаті Baby Service Запоріжжя - столик Ведмежатко від VTech. Яскравий, соковитий, якісний, різноманітний дійсно відповідні епітети для всіх іграшок Vtech, будь то штовхач, столик або розвиваюча іграшка. І в правду, кермо з важелем перемикання передач, піаніно, книга, телефон, зубчасті колесики дають можливості розвитку дрібної моторики, причинно-наслідкових зв'язків і координації рухів. Гра з розвиваючим столиком супроводжується забавними звуками і мелодіями, малюк познайомиться з назвою кольорів і геометричних фігур англійською та іспанською мовами. Знання мов основа успішності у дорослому житті, почнемо закладати цеглинки щастя з самого раннього віку.

Ігровий столик встановлений на чотирьох ніжках. Досить стійкий і безпечний. Втім, як і всі матеріали, що використовуються в ньому. Надійність і якість виготовлення дозволяють бути впевненими - малюк не зможе нічого зламати, не переживайте. При бажанні ніжки легко від'єднуються, і грати можна прямо на підлозі. А ще на підлогу можна поставити взятий в оренду Чудовий будиночок або розвиваючу іграшку Мій перший автомобіль, і гра буде подвійно цікава і захоплююча. Прокат дитячих товарів Baby Service Запоріжжя невпинно розвиває асортимент розвиваючих іграшок для вашої радості і задоволення! Брати в оренду можна хоч кожного тижня нову іграшку.

Тому телефонуйте, не зволікайте!