укррус

Телефони у Запоріжжі

 • (098)280-00-08
 • (093)310-05-05
Гойдалка Mamaroo
Гойдалка Mamaroo
Як це працює?

Доставка: 100 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

1500.00 грн

- якщо у нас вперше;

1200.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

250 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

25 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Заколисуючий центр Mamaroo напрокат в Baby Service Запоріжжя

Укачивающий центр Mamaroo від американського бренду 4moms - найяскравіший, стильний і трендовий гаджет в світі дитячих товарів. Візьміть напрокат mamaroo - балуйте себе і свого малюка справжнім якістю. Оренда MamaRoo зручний спосіб привчати малюка до краси, гармонії і зручності.

Гойдалки MamaRoo - це інновації. Вона так само схожа на традиційні гойдалки, як IPhone на стареньку Нокію. Цінителі «яблучного» бренду по достоїнству оцінять MamaRoo, тут, так само як і в продуктах Apple, за зовнішнім стилем і красою ховаються функціональні можливості, яких немає у інших. Довго і ретельно вивчалися руху мами з малюком на руках, і все найбільш природні похитування були втілені в заколисуючем центрі. Всього стилів гойдання п'ять, і у кожного є свої шанувальники. Виробники гойдалки дали такі назви (переклад наш :-)):

 • Мерседес на бездоріжжі
 • Прогулянка з кенгуRoo
 • Гойдалки-човники
 • Вальс «Карапуз»
 • Капітан, капітан, посміхніться

Впевнені, ви з малюком знайдете і полюбите свій стиль, а хоч міняйте їх, скільки і як завгодно. Панель управління тут настільки проста і зрозуміла, що якби ви помінялися з малюком місцями, він без зусиль впорався сам. До п'яти хитаннь передбачено регулювання швидкості на п'ять позицій. Притому, на першій швидкості вальс «Карапуз» дійсно схожий на ніжний і меланхолійний танець, то на п'ятій, це скоріше плавний динамічний шейк.

Так само легко управляти мелодіями в MamaRoo. Крутите коліщатко і вибирайте вподобану мелодію. Їх п'ять. Вірніше це не мелодії, а природні звуки, від «білого шуму» до звуків океану. Звуки природи здорово, проте так само просто можна підключити свій телефон і розважати себе і малюка по власній музичній програмі. Якщо ви під час вагітності слухали з малюком класичну музику, продовжуйте і в цій гойдалці, музична гармонія їй йде. До речі, динаміки - стерео.

Тему плавності і гармонії продовжує механізм регулювання нахилу. Немає ніяких стандартних положень, все індивідуально. Можна піднімати або опускати хоч на півсантиметра, хоч на десять. У нас в салоні ми покажемо, як це зробити.

Чи потрібно розповісти про матеріали? Ось, що тут дійсно ніжне! Чудове, м'яке, плюшеве крісло майже таке ж затишне, як мамині оксамитові обійми. Та що там крісло, таких м'яких і приємних ремінців безпеки я не зустрічав в жодній іншій качельці. Так як ми рекомендуємо заколисюючий центр з самого народження, в комплекті йде спеціальний вкладиш для новонародженого. Хоч малюк його не бачить коли лежить, він, чомусь, виконаний різнобарвним, з одного боку яскравий кольоровий з іншого контрастний, монохромний. Може бути для того, щоб витримати загальний стиль, адже іграшки теж, з одного боку різнокольорові з іншого чорно-білі. Да да, новонароджені дітки більше розуміють і люблять прості чорно-білі малюнки і тільки згодом починають освоювати і знайомиться з іншими кольорами. MamaRoo вже давно робить монохромне оформлення, а багато виробників тільки починають його використовувати. Відстань до іграшок теж має значення і воно підібрано максимально комфортно для малюка. Іграшки м'які, плюшеві легко виймаються і можуть пізніше поступитися місцем іншій улюбленій іграшці вашого малюка.

Заколисуючий центр Мамару працює від мережі. Важить зовсім небагато, ви без зусиль зможете переносити його по дому. Максимальна вага малюка, на який розрахована гойдалка - 11 кг. В основному, цього достатньо, щоб із задоволенням кататися до 6-и місячного віку. Потім навіть така кльова річ як MamaRoo піде в минуле, щоб звільнити місце новим радощам і розвагам. А поки малюк не в качельці можна взяти мобіль на ліжечко або розвиваючий килимок - важливі і необхідні речі для гармонійного розвитку вашого малюка.

Телефонуйте, замовляйте заколисуючий центр Mamaroo собі на втіху, малюку на розвагу!