укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05
Гойдалка Божа Корівка
Гойдалка Божа Корівка
Як це працює?

Доставка: 100 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

1000.00 грн

- якщо у нас вперше;

800.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

300 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

30 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Заколисуючий центр Божа корівка напрокат в Baby Service Запоріжжя

Ви мрієте про гарне помічника, здатному покачати малюка, розважити і заколисати? Ви знаєте про заколисуючі центри здатні на це, але вас бентежить шум моторчика, адже сон вашого малюка такооое чуйний? По-справжньому безшумні дитячі гойдалки Bright Starts в оренду чекають вас в прокаті дитячих товарів Baby Service.

Гойдалка Божа корівка дійсно єдині в своєму роді. Крім запатентованої технології Whisper Quiet яка робить гойдалку абсолютно безшумними, в них є вібрація, можливість фіксації крісла, 11 мелодій і звуки природи. Плюс до цього заколисуючий центр компактний, легко зможе подорожувати з вами по всьому будинку, працюючи від батарейок. При цьому часто міняти їх не доведеться, завдяки черговій інноваційної технології Hybridrive. Виробник обіцяє заміну батарейок раз на півроку! І це ще не все! Гойдалку Божа корівка ще називають розумні-безшумні. З «безшумними» ми розібралися, а от її кмітливість дозволяє самостійно підлаштовуватися під вагу дитини, забезпечуючи найбільш оптимальну амплітуду коливання. Скільки буде гойдатися малюк, можна призначити завдяки таймеру на 30, 45 або 60 хвилин. Кладіть малюка в заколисуючий центр, включайте таймер і звуки природи, через деякий час вам залишиться тільки перекласти малюка в ліжечко.

Компактність, можливість фіксації крісла і розслаблююча вібрація дозволяють назвати цю гойдалку не тільки заколисуючим центром, а й повноцінним шезлонгом.

Крім двох плюшевих іграшок в спеціальній дузі на рамі, є можливість повісити свої рідні улюблені іграшки і розважатися з ними.

Гойдалка розрахована для малюків з самого народження, нахил крісла настільки мінімальний, що навантаження практично не буде. Кататися з задоволенням в ній можна до того як малюк набере 9 кілограм, тобто до півроку будете гойдатися без проблем. А потім все одно малюк виходить на новий рівень самостійності і просто сидіти в качельці стане нудно. Тоді варто звернути увагу на ігровий центр або розвиваючі іграшки.

Ми впевнені гойдалка Божа корівка Bright Starts порадує вас своєю якістю і функціональністю, а малюкові в ній буде спокійно і затишно. Оренда дитячих товарів в Baby Service Запоріжжя тільки для найвимогливіших і дбайливих клієнтів.

Дзвоніть прямо зараз!