укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05
  • (066)800-33-30
всі телефони
Развиваючий килимок Зоосад
Развиваючий килимок Зоосад
Як це працює?

Доставка: 80 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

500.00 грн

- якщо у нас вперше;

400.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

120 грн

Користуєтесь 1 місяць

280 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

9 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Прокат оренда дитячого килимка Зоосад Tiny Love в Baby Service Запоріжжя

Дитячий килимок Tiny Love Зоосад - це справжнісінька майданчик, яку можна взяти з собою в будь-яке місце. Прокат дитячого килимка допоможе вашому малюкові швидше освоїться в навколишньому світі. Оренда дитячого килимка познайомить з новими фарбами, звуками, матеріалами. Приємний на дотик, милий оку, захоплююче розвиває дитину - ось, що таке дитячий розвиваючий килимок. І тому в прокаті Baby Service Запоріжжя тільки найцікавіші килимки від Tiny Love. До яких безумовно відноситься Зоосад

Килимок має 3D-активні частини малюнків, які допомагають дитині розвивати моторику і тактильне сприйняття. На килимку є малюнки білочки з шелестким хвостом, жирафа з довгою гладкою шиєю, повітряний змій, за яким ховаються бджілки, мишка, яка розтягується, коли її тягнеш за хвіст, пищать барашки. Розглядаючи своє зображення в дзеркалі, малюк зможе розмовляти з відображенням і освоювати зміст звуків, які вимовляє. Завдяки тому, що іграшки висять по різні боки, малюкові доведеться якомога частіше рухатися, щоб дотягнутися до них. Це допоможе йому навчитися швидше повзати. Такий килимок розвиває моторику, тактильні відчуття, кругозір, суглоби (коли малюк намагається піднятися до іграшок) і взагалі дуже корисний для маленьких діток!

Розміри: 102 x 110 см., Висота арок 45 см.

Краї килимка можна підстьобнути, так, що вийдуть борту, що роблять більш затишним ігровий простір. Це здорово! 7 іграшок не дадуть нудьгувати. Музична панель розважить мелодіями. Загалом ви будете задоволені.

Телефонуйте, замовляйте, розвивайте свого малюка яскраво і цікаво!