укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05
  • (066)800-33-30
всі телефони
Шезлонг Казковий ліс
Шезлонг Казковий ліс
Як це працює?

Доставка: 100 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

450.00 грн

- якщо у нас вперше;

400.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

120 грн

За 2 тижні:

150 грн

Користуєтесь 1 місяць

210 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

7 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Прокат дитячого шезлонга Казковий ліс в Baby Service Запоріжжя

Дитячий шезлонг качалка Казковий ліс - класичний зручний шезлонг з функцією заспокійливої ​​вібрації і чудовими мелодіями. Взявши дитячий шезлонг Казковий Ліс на прокат ви отримаєте легке, комфортне крісло для вашого малюка, спокій і свободу для себе. Оренда дитячого шезлонга качалки в прокаті Baby Service Запоріжжя відновлює гармонію в сім'ї!

У цьому шезлонгу буде зручно малюкові з 2-3-х місяців, приблизно з того моменту коли малюк починає тримати голівку. Матеріали, використовувані в шезлонгу гойдалці ніжні і приємні, люлька м'яка як оксамит. При цьому матеріали відповідають усім вимогам екологічності. Дитячий шезлонг качалка обладнаний знімною дугою, на яку можна повісити улюблені іграшки. Лисичку і котика можна зняти з дуги для ближчого знайомства. Шезлонг розрахований на вагу до 11 кг. Значить, до 5-6-ти місяців малюк може спати і не спати в цьому чудовому кріслі, на радість батьків, бабусь і дідусів.

Baby Service Запоріжжя пропонує вам кращі і найякісніші дитячі товари напрокат. Користуйтеся, не купуючи, рекомендуйте друзям.

Якщо малюк вже набрав 11 кг, а гойдатися в шезлонгу ще хочеться, беріть в оренду дитячий шезлонг Забавні джунглі або Африканське сафарі - вони розраховані на вагу 18 кг!

Телефонуйте, підберемо для вас найкраще!