укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05
Крісло качалка Африканське сафарі
Крісло качалка Африканське сафарі
Як це працює?

Доставка: 100 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

600.00 грн

- якщо у нас вперше;

500.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

200 грн

За 2 тижні:

250 грн

Користуєтесь 1 місяць

400 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

13 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Дитяче крісло качалка прокат оренда в Baby Service Запоріжжя

Вам потрібно надійне, якісне дитяче крісло качалка на прокат? Ви саме там де потрібно! На цій сторінці опис відмінного дитячого шезлонга качалки Африканське сафарі від Fisher Price, яку можна взяти в оренду в нашій службі прокату дитячих товарів Baby Service Запоріжжя.

Якість і надійність спільно з легкістю, яскравістю і зручністю роблять цей шезлонг гойдалку Fisher Price такою привабливою. Мало які шезлонги розраховані на вагу дитини більше 9 кг, а ця гойдалка рада малюкам в два рази важче! Допустима вага - 18 кг. Звичайно, не обов'язково ви будете качати малюка до такої ваги, проте це говорить про якість і надійність крісла-качалки в прокаті. З іншого боку, є конструктивна особливість, яка дозволяє укладати в крісло гойдалку новонародженого малюка. Знизу висувається ніжка підставка, яка фіксує крісло в максимально горизонтальному положенні. Ніякого навантаження на хребет не буде, будьте спокійні. Так, що ми рекомендуємо крісло гойдалку брати в оренду з самого маленького віку. Ймовірно, крісло качалка стане вашим помічником, що б малюк не звикав весь час проводити на руках у мами.

Шезлонг качалка має дугу з іграшками. Слоник посередині грає мелодію, коли малюк його тягне. Кільця на слонику розвивають дрібну моторику і координацію рухів. Заспокоїти малюка допоможе вібрація, вбудована в крісло. Сама гойдалка має надійні полози, і дозволить качати малюка, так, як вам забажається. Матеріал сидіння дуже приємний, ніжний і відповідає всім найсуворішим вимогам.

Весь набір позитивних сторін крісла качалки Африканське сафарі від Fisher Price каже, що варто взяти напрокат дитяче крісло качалку, і вона стане надовго вам надійним другом і помічником.

Гарною підмогою в розвитку дитини буде оренда ігрового центру Chicco Duo Gym або розвиваючого килимка. Для старших діток цікаві будуть розвиваючі ігрові столики. Прокат дитячих товарів Baby Service Запоріжжя допомагає давати вашим діткам краще!

Телефонуйте зараз!