укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05

МОБІЛІ

Мобіль - ваш перший гість з безкрайнього і чудесного світу дитячих розвиваючих і розважальних ігор.

Ще недавно батьки цілком справно обходилися без мобілів, тим не менш, взявши його на прокат, ви отримаєте чудового помічника, а ваш малюк - нові знання, емоції та вміння.

Мобіль, з усіх дитячих ігор, з'являється у вас найпершим, бо служити діткам він починає з самого народження.

У перші дні і тижні життя, дитина починає знайомитися з навколишнім світом.

Він торкається, слухає, дивиться - всі почуття починають розвиватися й удосконалюватися. Батьківські обійми, мамин запах, шелест її голосу дуже приємні і потрібні малявочке. Коли ви поруч, дитина заспокоюється і розуміє, що все добре. Йому як ніколи потрібен тілесний контакт з вами, так як він дає малюкові почуття захищеності. У цей період хочеться оточувати малюка турботою і увагою постійно. Однак бути постійно біля малюка неможливо, мамі потрібно особистий час. Якраз для цього у вас буде мобіль. Лагідно і ніжно він заспокоїть дитину, заспіває йому оксамитові мелодії, м'яким світлом розжене всі його занепокоєння.

Крім заколисуючої здібності, мобіль рухається, обертається, це приверне увагу малюка, сприятиме розвитку зорового контакту з чудовими іграшками на мобілі.

В цілому, ті класні мобілі, які представлені у вашому прокаті Baby Service, впораються із завданням заспокоїти, заколисати, розвинути здібності і почуття малюка і стануть для мами і тата чудовим помічником.

Щоб не розлучатися надовго з вашим ненаглядним, візьміть в прокат шезлонг. Так ви будете поряд з малюком завжди і скрізь. А що б розвантажити свою спину і руки, замовте гойдалки - розвага для малюка і ваш комфортний відпочинок.