укррус

Телефони у Запоріжжі

 • (098)280-00-08
 • (093)310-05-05
Лампа від жовтянки з лічильником
Лампа від жовтянки з лічильником
Як це працює?

Доставка: 100 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

1500.00 грн

- якщо у нас вперше;

1200.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

140 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Прокат лампи від жовтяниці з лічильником у Baby Service Запоріжжя

Жовтянка у новонароджених або жовтяниця новонароджених.

Що необхідно знати мамі про жовтянку, адже більш ніж у половини новонароджених педіатри неонатологи діагностують фізіологічну жовтяницю.

 

Фізіологічна жовтяниця - це не хвороба, а стан в періоді адаптації, пов'язаний з пристосуванням дитячого організму до нових умов навколишнього середовища.

                       

 Говорячи простою мовою: змінюється кров новонародженого, в результаті чого підвищується рівень білірубіну. У дорослого, так само, постійно відбувається оновлення крові і виділяється білірубін, однак це не призводить до пожовтіння шкіри, так як печінка дорослого легко справляється з його виведенням. У новонародженого печінка ще не функціонує належним чином, і розщеплювати стільки білірубіну їй важкувато.

 Наскільки небезпечний високий білірубін? Сам по собі білірубін токсичний, тому якщо ви помітили пожовтіння шкіри або слизових вашого малюка після виписки з пологового будинку обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. У більшості випадків, фізіологічна жовтяниця проходить до 7-8-го дня життя і не вимагає ніякого лікування. Але тримати ситуацію під контролем, все-таки, необхідно. У статті «Желтушка новонароджених і фототерапія» більш докладно описано як в домашніх умовах оцінити рівень білірубіну у вашого малюка, як просто і безпечно можна допомогти малюкові позбутися токсину. Якщо чекати і сподіватися, що все пройде само собою, вам не підходить, або зовсім не радує перспектива проходити курс лікування в лікарні - вихід є. Скажіть доктору, що у вас є можливість взяти лампу для лікування жовтянки в оренду і проходьте курс фототерапії вдома, де, як відомо тепло, затишно і стіни допомагають.

 

Лікування жовтянки

 

Отже, як ми з'ясували, жовтяниця хоч і не хвороба, треба допомогти малюкові впорається з нею. Найбільш ефективним і безпечним засобом боротьби з жовтянкою є фототерапія. Фототерапія при жовтянці проводиться за допомогою спеціальної лампи для лікування жовтянки. Малюк просто лежить під лампою, а світло, проникаючи крізь шкіру, перетворює шкідливий білірубін в нешкідливий водорозчинний люмірубін. Який, в свою чергу, виводиться з організму, фарбуючи стілець немовляти в темно-зелений колір. Вся процедура фототерапії повинна проходити під наглядом батьків. У середньому курс фототерапії триває 96 годин, однак точний час ви будете коригувати зі своїм педіатром, вимірюючи рівень білірубіну у малюка.

 

Що потрібно знати про лампу від жовтянки

 

Не всяка «синя лампа» здатна боротися з жовтяницею. Прокат Бебі Сервіс Запоріжжя використовує найкращі спеціальні лампи Phillips TL 20W / 52. Перевірені і якісні. Тим не менш, не кожна лампа від Жовтянки буде ефективна. Строк корисного світіння лампи - 2000 годин, після цього терміну вона теж світиться, але втрачає лікувальні властивості. Наша установка для фототерапії жовтянки має лічильники, які показують загальний ресурс лампи. Ви будете впевнені в ефективності процедур.

В процесі фототерапії очі малюка необхідно захищати від світла лампи. Найбільш простий і приємний варіант - шапочка, насунута на очі. Всі інші частини тіла дитини повинні бути максимально відкриті. Чи не обійдешся без памперса і царапок, все інше геть.

Лампа від жовтяниці випускає тільки безпечне світіння, знаходження під нею обмежена тільки природними потребами - поміняти памперс, поїсти. Причому регулярне прикладання до грудей позитивно позначається на загальному результаті зниження білірубіну.

Тривалість вашого курсу фототерапії, ви можете контролювати по лічильнику на установці для лікування жовтянки. Можливо, ваш курс буде коротше або довше стандартних 96 годин, тому мінімальний термін оренди лампи для лікування жовтяниці - 4 дня.

  

Як взяти на прокат лампу від жовтянки новонароджених

 

Телефонуйте або залишайте заявку на сайті, ми передзвонимо, повідомимо про наявність лампи і пояснимо умови

 1. Вибираєте варіант доставки: самовивіз або кур'єрська доставка (50 грн)
 2. Необхідний паспорт, того хто отримує лампу, для внесення даних і оформлення договору
 3. Вносьте авансовий платіж 1000 грн, якщо ви вже клієнт для немовлят Service - 800грн.
 4. Користуєтеся, білірубін приходить в норму.
 5. Повертаєте лампу (самі або кур'єром), ми повертаємо частину невикористаного авансу

При самовивозі, зверніть увагу, лампа вимагає дбайливого транспортування. Вартість однієї лампи Phillips TL 20W / 52 - 800 грн (в установці їх дві). Будь ласка, будьте обережні.

 

Разом з лампою для новонароджених напрокат беріть в оренду дитячі електронні ваги, контроль ваги новонародженого з точністю 5 грам.

Здорові та щасливі дітки - головна мета роботи прокату дитячих товарів Baby Service Запоріжжя.

Постскриптум. Нижче лекція Доктора Комаровського про жовтяницю і всіх її іпостасях. Думка Доктора про фототерапію та користь лампи для лікування жовтянки дивіться на 29-й хвилині