укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05
Бактерицидна лампа
Бактерицидна лампа
Як це працює?

Доставка: 100 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

500.00 грн

- якщо у нас вперше;

400.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

250 грн

За 2 тижні:

300 грн

Користуєтесь 1 місяць

500 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

20 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Кварцева бактерицидна лампа прокат оренда в Baby Service Запоріжжя

Бактерицидна кварцова лампа, вона ж безозонову ультрафіолетова лампа.

 Що нам відомо про її роботe та її дію? Перед тим як брати бактерицидну лампу на прокат, давайте розберемося в суті питання.

 Застосування бактерицидних ламп - один з найбільш дієвих методів боротьби з хвороботворними мікроорганізмами. Ультрафіолетове випромінювання є незворотнім і знешкоджує різні мікроорганізми, включаючи бактерії, віруси, спори і гриби. Вплив світлом який приводить до загибелі мікроорганізмів називають бактерицидна дія. Різні мікроорганізми мають різну стійкість до бактерицидної дії. При цьому робота нашої ультрафіолетової лампи протягом 30-40 хвилин забезпечує знищення більшості хвороботворних мікроорганізмів в кімнаті площею 20 кв.м.

Чому бактерицидні лампи іноді називають кварцовими? Ультрафіолетове випромінювання має побічну дію, при контакті з повітрям - з'являється озон. Озон, особливо у високих концентраціях небезпечний для людини. Однак з'ясувалося, що проходячи крізь кварцове скло ультрафіолет, втрачає здатність виробляти озон. Тому скло в бактерицидних ламп роблять кварцовим і відповідно такі лампи називають безозоновими. Легкий запах озону буде присутній, але провітрювати приміщення після нашої лампи непотрібно. Це особливо цінно взимку, коли вуличний холод не хочеться впускати додому. Проте під час опромінення, люди, тварини, квіти повинні покинути приміщення що обробляється.

Отже, ми розібралися, чому лампа називається бактерицидна, чому кварцова і чому безозонова. Бактерицидна лампа добре справляється не тільки з хворобами, а також з неприємними запахами (наприклад, тютюновий чад). Оренда бактерицидної лампи в Baby Service Запоріжжя буде корисна в самих різних ситуаціях.

Беріть кварцову лампу на прокат для профілактики. Дослідження показали, в приміщенні, де проводять бактерицидну профілактику - хворіють рідше.

Ми в прокаті дитячих товарів Baby Service Запоріжжя самі користуємося і рекомендуємо вам оренду ультрафіолетової бактерицидної безозонову лампи. Не чекайте причин, телефонуйте зараз!