укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05
Гойдалка Джунглі Делюкс
Гойдалка Джунглі Делюкс
Як це працює?

Доставка: 100 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

1000.00 грн

- якщо у нас вперше;

800.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

250 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

20 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Прокат оренда електрогойдалок Джунгі Делюкс у Baby Service Запоріжжя

Прокат заколисуючого центру Джунглі Делюкс залишить найприємніші враження.

Шикарна електрогойдалка. На фотографії складно передати, наскільки якісні матеріали та приємні відчуття від цієї гойдалки. У ній зібрані всі функції хорошого заколисуючого центру. 6 швидкостей гойдання, 16 мелодій, 5 звуків природи, два напрямки гойдання - вправо-вліво і вперед-назад, мобіль з яскравими, красивими іграшками. Укачивающий центр працює і від батарейок і від мережі - цей помічник готовий працювати на вас і вдень і вночі!

А подивіться, який кут нахилу крісла! Одне положення 100% горизонтально - підходить для малюків в самому ніжному віці. Такий стан малявочкі максимально наближен до природнього, виключено навантаження на хребет. Вашій дитині буде комфортно і спокійно, а значить, вона полюбить цю гойдалку так само як полюбили її ми. Інше положення більш вертикальне, коли малюк тримає голівку, цілком можна використовувати його. Адже спостерігати за тим, що відбувається навколо так цікаво, особливо за мамою, яка нарешті вільна і може зайнятися улюбленими справами.

 Якщо ви шукаєте спосіб розвантажити себе, розважити дитину, позбутися від монотонних заколисувань - електрогойдалка Джунглі Делюкс від Fisher Price для вас! Якщо бажаєте різноманітності, візьміть в оренду розвиваючий килимок. З 2-х місяців це не тільки корисно, а й весело!

Телефонуйте! Користуйтесь, порадьте друзям!