укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05

Оренда автокрісел у прокаті Baby Service Запоріжжя

Зручна оренда автокрісла в прокаті дитячих товарів Baby Service Запоріжжя! Оренда автокрісла - просте і ефективне рішення. Беріть дитяче автокрісло напрокат якщо плануєте поїздку або хочете спробувати, перед тим як купити автокрісло. Дорослих часто змушує пристібати ремені безпеки бажання уникнути важкої розмови з інспектором ДАІ. На відміну від цього, про безпеку дітей ми думаємо заздалегідь, і це радує. Ви напевно знаєте про норму, прописаної в правилах дорожнього руху:

Пункт 21.11 (б) каже про те, що забороняється перевозити:
 - Дітей, зріст яких менше 145 см або які не досягли 12-річного віку, - у транспортних засобах, обладнаних ременями безпеки, без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки.

Правила дорожнього руху дбають про безпеку маленьких пасажирів. Прокат дитячих автокрісел Baby Service Запоріжжя дає вам можливість дотримуватися правил.

Тим не менш, оренда автокрісла, це не тільки турбота про безпеку, але і турбота про комфорт вашого чада.

Сучасні крісла, представлені в службі прокату Бебісервіс, відповідають усім вимогам Європейського стандарту безпеки ECE R44 / 04, мають надійну і міцну конструкцію, виконану з якісних матеріалів, що безпечні для здоров'я дитини і не викликають алергічних реакцій.

Для дітей з народження і до 4-5 місяців рекомендуємо брати в оренду автолюльки з індексом 0, для діток постарше (вага до 18 кг) беріть напрокат автокрісло з індексом 0 + / 1.

Так само в подорожі часто беруть ліжко-манеж і радіоняню, це додає затишку малюкові і зручності батькам.

Подорожуйте комфортно і безпечно, ми розширюємо свій асортимент.

Ваш, Baby Service Запоріжжя.