укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05
Автолюлька Крістал 0-13 кг
Автолюлька Крістал 0-13 кг
Як це працює?

Доставка: 100 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

800.00 грн

- якщо у нас вперше;

700.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

300 грн

За 2 тижні:

400 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

20 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Прокат оренда автокрісла для новонародженного в Baby Service Запоріжжя

Автомобільні подорожі привід подбати про комфорт і безпеку вашого малюка. Автокрісло для новонароджених Кристал нульової групи можна взяти напрокат в Запоріжжі. Автолюлька розрахована на вагу дитини від 0 до 13 кг. Оренда автокрісла для новонароджених забезпечить максимальну безпеку і комфорт навіть при далеких поїздках. Світлий чохол досить доречний в спекотний літній день, а козирок автокрісла дозволить малюкові міцно заснути і легко перенести будь-яку поїздку. Як і всі дитячі крісла нульової групи, воно ставиться проти руху машини. Якщо немає подушки безпеки, можна поставити і на переднє сидіння. Стандартне кріплення триточковими пасками безпеки забезпечують просту і ефективну фіксацію. Кілька хвилин практики, і ви будете витрачати на установку автокрісла менше хвилини. Це дозволить використовувати автокрісло як переноску - з таким зручно і в магазин зайти і до друзів, та й взагалі воно просто красиве!

Прокат автокрісла 0+ групи ще й вельми економне рішення. Приблизно з 7-9-ми місяців дитинку варто пересаджувати в крісло 1 групи, дитині буде просто цікавіше, ніж в автолюльці, тому що краще видно, що відбувається навколо. Якщо ж ви витратилися і купили автолюльку, доведеться зіткнутися з питанням забезпечення майбутнього для відслужившої речі. З прокатом Baby Service Запоріжжя таких проблем не виникне. Ви користуєтеся автокріслом потрібної групи, а коли приходить час, орендуєте автокрісло наступне по порядку. Погодьтеся, для автокрісел прокат - гарне рішення.

Якщо з прокатом автомобільного крісла вирішене питання, не забудьте, що в подорожі малюкові буде набагато затишніше, якщо у нього буде своя територія сну і бадьорості - ліжко-манеж. А компактний стільчик для годування взагалі забезпечить люксовий відпочинок вашому коханому малюкові. У нас такі є!

Служба прокату дитячих товарів Baby Service Запоріжжя за приємні сімейні подорожі!

Тому телефонуйте заздалегіть, та замовляйте!