укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05
  • (066)800-33-30
всі телефони
Молокоотсос Mamivac Lactive 2 груди
Молокоотсос Mamivac Lactive 2 груди
Як це працює?

Доставка: 100 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

800.00 грн

- якщо у нас вперше;

600.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

250 грн

За 2 тижні:

350 грн

Користуєтесь 1 місяць

550 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

18 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Молоковідсмоктувач Mamivac Lactive прокат оренда в Baby Service Запоріжжя

Молоковідсмоктувач Mamivac Lactive ідеальний для домашнього використання. Відгуки про молокоотсос Mamivac Lactive, які залишили мами, які брали його в оренду, дозволяють нам так стверджувати. Багато проблем з годуванням грудьми залишаться в минулому якщо ви візьмете молокоотсос напрокат. А якщо думаєте купити молокоотсос чи ні, візьміть в оренду на тиждень, спробуйте. Це буде відповідальний і зважений вибір. Так само ретельно і відповідально ми підбираємо і обслуговуємо молоковідсмоктувачі в прокаті Baby Service Запоріжжя. На сьогоднішній день електричний двофазний молокоотсос - найсучасніший помічник.

Найбільш природним є процес, коли спочатку відбувається стимуляція лактації - коротке не сильне смоктання, а потім фаза зціджування - більш сильне і тривале смоктання. Саме такий, натуральний процес реалізований в Mamivac Lactive. В інструкції до молоковідсмоктувача детально описано як використовувати його найбільш ефективно.

Важливою особливістю є конструкція мембрани, яка герметизує молокоотсос, створюючи замкнуту систему, що захищає деталі пристрою від забруднення і запобігає поширенню бактерій і мікробів. А грудне молоко, залишається практично стерильним. До того ж ви можете бути впевнені, все молоковідсмоктувачі проходять стерилізацію і спец обробку перед тим як потрапити до вас. Безпека понад усе!

Молоковідсмоктувач містить комплект для зціджування відразу з двох грудей. Це кардинально прискорює процес зціджування і економить ваш час. Одночасне зціджування з обох грудей забезпечує більш ефективне витяг молока. Мами двійнят це точно оцінять! У будь-якому випадку вільний час і відпочинок мамі вкрай необхідний. Тому зверніть увагу на прокат гойдалок для новонароджених або оренду шезлонгів - з ним буде легше.

 Цей молокоотсос в мережі Baby Service отримав найкращі рекомендації. Не сумнівайтеся, Mamivac Lactive виправдає ваші очікування!