укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05
Стілець для годування Ecoclassic
Стілець для годування Ecoclassic
Як це працює?

Доставка: 100 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

600.00 грн

- якщо у нас вперше;

500.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

250 грн

За 2 тижні:

350 грн

Користуєтесь 1 місяць

500 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

17 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Прокат оренда столика для годування в Baby Service Запоріжжя

Подорожуючи з маленькими дітьми, або просто приїжджаючи до рідних в гості ми прагнемо забезпечити комфорт своїй дитині. Прекрасну домашню атмосферу створює стілець для годування. Притому непотрібно везти з дому, можна взяти напрокат дитячий столик для годування і вирішити питання затишку і комфорту. В оренду ми пропонуємо найкращі якісні дитячі товари, до яких, безумовно, відноситься дитячий стілець Ecoclassic.

У ньому об'єднані якісні екологічні матеріали з простотою і легкістю догляду, плюс зручність і компактність. Дерев'яні елементи, стильні і приємні на дотик, надають особливого шарму і відчуття надійності. Столик для годування легко зняти і підсунути до загального обіднього столу. Також на столику є пластикова панель, яку можна зняти і помити. Це зручно, адже процес їжі у дітей це не тільки фізіологічний, а й творчий процес. І якщо самостійне дитяче годування видалося особливо бурхливим, можна зняти чохли з сидушки і спинки. Такий комплекс переваг робить прокат столика для годування простим і ефективним рішенням. І якщо ви плануєте купувати собі схожий, візьміть в оренду дитячий столик на тиждень - протестуйте, спробуйте і робіть покупку напевно!

Прокат дитячих товарів Бебі Сервіс Запоріжжя завжди оточує малюків гарними якісними товарами - оренда дитячого ліжечка або ліжка-манежу, так само, відмінне рішення якщо ви в Запоріжжі з маленькими дітьми ненадовго.

Телефонуйте, замовляйте, чекаємо на дзвінки.