укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05
Манеж для поїзда
Манеж для поїзда
Як це працює?

Доставка: 100 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

800.00 грн

- якщо у нас вперше;

600.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

300 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

25 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Манеж для поїзда

Залізничний дитячий манеж прокат в Baby Service

Нещодавно їздили з дворічною донькою в поїзді. Уффф ... яка це клопітка і виснажлива справа! Але ж зараз в пору відпусток і поїздок до бабусь, таких батьків - "страждальців" досить. Досить терпіти позбавлення вирішили ми - залізничний манеж повинен бути в прокаті дитячих товарів Baby Service. Дійсно, дитячий манеж для поїзда потрібен зовсім нечасто і прокат жд манежу паличка виручалочка для батьків малюків від 0 до 3 років.

Влаштований залізничний манеж для дітей просто і надійно. До верхньої і нижньої полиці кріпляться по три ременя, вони утримують чотири бічні стінки. За довгим сторонам сіточка, з одного короткої сторони непрозора стінка, з протилежного боку дверцята на блискавці. В результаті утворюється комфортний безпечний простір, ні малюк ні його іграшки не впадуть на підлогу. Шторка на липучках закриє дитину від сторонніх очей. Ну одним словом своє міні-купе в будь-якому навіть платцкартном вагоні!

Ваша думка про подорожі на поїзді з дітьми може помінятися в кращу сторону якщо ви візьмете напрокат дитячий манеж для поїзда. Якщо ж ви подорожуєте з дітьми в автомобілі у нас є в оренду автокрісла, ліжко-манеж або компактна коляска-тростина.