укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05
Ліжко-манеж Pegy
Ліжко-манеж Pegy
Як це працює?

Доставка: 100 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

600.00 грн

- якщо у нас вперше;

500.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

300 грн

За 2 тижні:

400 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

25 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Ліжко-манеж напрокат в Baby Service Запоріжжя

Манеж ліжко напрокат - рішення активним сучасним батькам, для затишку та комфорту малюків в подорожі.

Справжня назва цієї дивно корисної речі - туристичне складне ліжечко. Саме в поїздках і подорожах принади цього ліжка-манежу стануть очевидні. Візьміть в оренду манеж-ліжко і забезпечте своєму малюкові шматочок його персонального світу навіть в незнайомій обстановці.

Коли збираєшся в поїздку, та ще з дитиною, складання речей перетворюється на живу подобу гри в тетріс. Так багато всього необхідно укласти стрункими акуратними рядами. А пам'ятаєте, як в тетрісі буває потрібна, рівна, без заворотом, довга паличка?! Так ось ліжко-манеж в складеному вигляді мені нагадує таку зручну фігуру. І знайти їй місце в багажі зовсім легко! Правда важить манеж в складеному вигляді чимало, але це запорука спокійного сну вашого чада.

Манеж ліжко Pegy гарний приклад простого і надійного помічника в поїздках і подорожах. Компактний в зібраному вигляді, його розмір всього 74х21х21 см. Вага - 8,5 кг. В розкладеному вигляді це добрий обсяг особистого простору для вашого малюка. Розмір - 127х64 см, висота бортика 74 см. Максимальне навантаження на ліжечко - 15 кг, вона не витримає нікого крім дитини.

Порядок складання наведено в інструкції. Основний момент - спочатку вирівнюються і фіксуються бортики горизонтальні перемички, і лише потім розкладається дно. Часу на розбирання ліжечка у мене пішло менше хвилини. Збірка займає приблизно стільки ж.

Думаю, сумнівів не залишилося! Беріть в прокат ліжко-манеж і забезпечте комфорт своїй дитині і спокійний відпочинок собі. Також не забувайте про необхідність використання автокрісла, якщо є запитання стосовно вибора потрібного, звертайтесь - допоможемо.

Телефонуйте!

Ваш Baby Service Запоріжжя.