укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05

Дитячі ходунки штовхачі напрокат в Baby Service Запоріжжя

Прокат оренда ходунків і штовхачів - це розділ особливих речей. Тут живуть свідки і співучасники великой події - першого кроку вашого малюка! Після першої усмішки, першого зуба, перший крок - дуже важлива і відповідальна подія. Тут потрібні надійні і зручні співучасники: спочатку ходунки, а потім і штовхачі.

Зі скількох місяців можна садити малюка в ходунки? Рекомендація Baby Service Запоріжжя - з того моменту коли ваш малюк впевнено сидить самостійно, тоді можна потроху висаджувати в ходунки. Сучасні ходунки пропонують малюкові не тільки зміцнити себе і підготувати до самостійної ходьбі, але і дають масу приємних і розвиваючих розваг. Проте, цей період дитина успішно переступить і потопає до нових відкриттів і пригод. І тоді ви зрозумієте, добре, що взяли ходунки на прокат і вони не стали вам тягарем після короткочасного використання. Теж можна сказати про оренду штовхача. Термін його корисної експлуатації ще менше, отже і прокат штовхача буде ще більш виправданий. У прокаті дитячих товарів тільки перевірені ходунки Chicco, штовхачі Чіко і VTeh - речі заслужили схвальні відгуки багатьох мам і тат.

Ми завжди поруч, беріть ходунки на прокат, розважайтеся і розвивайтеся. Якраз приходить час розвиваючих іграшок, можна брати нову, хоч щотижня. Або можна взяти в оренду і займатися на гімнастичному комплексі Ранній старт. Саме час. Розвиток - процес приємний і безперервний!

Дзвоніть, замовляйте ходунки та штовхачі, тому що це зручно батькам та цікаво малюкам!