укррус

Телефони у Запоріжжі

 • (098)280-00-08
 • (093)310-05-05
Бізіборд БізіБебі
Бізіборд БізіБебі
Як це працює?

Доставка: 100 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

1200.00 грн

- якщо у нас вперше;

1000.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

200 грн

За 2 тижні:

300 грн

Користуєтесь 1 місяць

600 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

20 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Прокат бізіборда дитячої дошки для розвитку

Бізіборд, дитяча розвиваюча дошка на прокат

Бізіборд БізіБебі Колотата для діток від 8 місяців до півтора років.

БізіБебі знайомить малюка з базовими поняттями: колір, форма, фактура.  На розвиваючої дошці багато обертових елементів, адже це так люблять малята. 

 • Шестерінки, м'який валик, кубики та спиннер обертаються, крутяться і шарудять - це сподобається.  Круглий лабіринт для малюка може здатися складним спочатку, тому поруч є простіше.  Освоїти його не складно адже вниз колобок котиться сам, потрібно тільки підняти його наверх. Такий простий елемент добре тренує координацію дитини. 
 • Сортер з п'яти різних форм, різного кольору - основа для захоплюючої гри з дитиною. 
 • Малюкові потрібно постаратися для того щоб відкрити дверцята.  Гачок і засувка на пружині приховують улюблені персонажі, картинки, які легко змінюються, як у звичайній фоторамці.

Який важливий етап відбувається в розвитку дитини у віці рік-півтора? 

Становлення мови.  А ми знаємо, що початковий етап дуже важливий.  Тому тренуємо дрібну моторику! 

 • Боксик з хусточками дуже гарна вправа.  Малюк виймає хусточки маленькими пальчиками і засовує їх назад, і весело і корисно. 
 • Протягнути шнурок в колечка завдання не з простих.  Тут і моторика, і координація і нові навички.  Навчимося зав'язувати шнурки, здивуємо всіх рідних! 
 • Дерево, метал, тканина, шкіра вже зустрілися на бізіборді малюкові.  Йому цікаві нові відчуття, а для кинестетика це номер один в пізнанні світу.  За зсувний дверцятами малюк знайде дві протилежні фактури - м'яке хутро і пружні гумові колючки.
 • Рахувати, як і говорити, ніколи не рано.  Завчасно це не відбудеться, тут головне не пропустити момент.  Рахунки з дерев'яними бусами вам на допомогу, починайте зараз. 
 • Електрощит вмістив в себе безліч заборонених в дорослому світі речей.  Але тут-то можна вгамувати спрагу пізнання на 100%.  Всі елементи абсолютно безпечні і при цьому функціональні.  Натискаючи на клавішу вимикача малюк включить світло, натиснувши на кнопку задзвенить дзвінок, вставивши штекер засвітиться лампочка і т.д.  Вивчення причинно наслідкових зв'язків у всій красі.  Все по справжньому, і по чесному, інакше як дитина засвоїть нові навички? 

Бізіборд можна повісити на стіну, а можна поставити на фірмову підставку.  Зі зворотного боку на підставці - грифельна дошка.  Творіть!  Малювання крейдою чудове проведення часу.

Є можливість - займайтеся з дитиною за допомогою розвиваючої дошки!  Ні, не страшно, бізіборди Колотата захоплюють малюків і дають дорогоцінні хвилини свободи для мами. 

Бізіборд на прокат відмінна можливість розширити кругозір вашої крихти, підготувати її до нового етапу в розвитку і зробити це легко і цікаво! 

Телефонуйте зараз!  098 280-00-08

Приїжджайте подивитися, бізіборди в наявності, в салоні на Малому ринку, Олександрівська 114.