укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05
  • (066)800-33-30
всі телефони

Прокат розвиваючого килимка в Baby Service Запоріжжя

Розвиваючі килимки прокат оренда в Запоріжжі

Проходить час, коли наші малюки тільки і роблять, що сплять і їдять. До 3-4 місяців настає пора активного пізнання світу, і ви абсолютно правильно вибрали розділ з орендою розвиваючого килимка - це саме те, що потрібно!

Розвиваючий Килимок не тільки красивий яскравий дитячий аксесуар, це частина світу, яка дружелюбна і вже доступна на дотик. Взявши в прокат хороший дитячий килимок, ви знайдете в ньому елементи з різною фактурою, різної твердістю, дуги зі всілякими іграшками та іншими яскравими цікавинками! На розвиваючому килимку малюк швидше навчиться перевертатися. Такі якісні розвиваючі килимки для дітей є в прокаті Бебісервіс Запоріжжя!

Вже через пару місяців кругозір дитини буде ширше найкращого ігрового килимка, тому більш виправдано не купувати його, а взяти в оренду. А бюджет залиште на майбутні задоволення - стрибуни, ходунки, гойдалки.

Розвиваючі килимки в нашому прокаті підібрані з душею, від найкращих виробників. У них використовуються безпечні гіпоалергенні матеріали. У прокаті розвиваючі килимки тільки ті, які можна ідеально підготувати для Вас. Ми ретельно доглядаємо за ними, і ви отримуєте їх в відмінному стані.

Беріть на прокат розвиваючий килимок, допомагайте малюкові у відкритті нових фарб світу!

Ваша служба прокату BabyService Запоріжжя.