укррус

Телефони у Запоріжжі

  • (098)280-00-08
  • (093)310-05-05
  • (066)800-33-30
всі телефони
Автолюлька Coneco Pioner 0-13 кг
Автолюлька Coneco Pioner 0-13 кг
Як це працює?

Доставка: 80 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

600.00 грн

- якщо у нас вперше;

500.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

100 грн

За 2 тижні:

160 грн

Користуєтесь 1 місяць

300 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

10 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Напрокат автокрісло 0+ Coneco Pioner в Baby Service Запоріжжя

Автокрісло 0+ напрокат в Запоріжжі - ваша гарантія комфортної та безпечної подорожі. Оренда автокрісла групи 0+ особливо актуальна, адже новонароджені катаються в автолюльці максимум 4-5 місяців. Пізніше набагато зручніше пересісти в автокрісло 0-1 групи. Отже, покупка автокрісла категорії 0+ не завжди виправдана. Однак навіть у разі покупки рекомендуємо взяти автокрісло в оренду і зрозуміти наскільки воно вам підходить. Якщо вирішили взяти автокрісло 0+ напрокат в Baby Service Запоріжжі представлені перевірені, надійні, безпечні автокрісла. Одне з них автолюлька Coneco Pioner.

Coneco Pioner автокрісло розраховане на дітей від народження до ваги в 13 кг. З досвіду можу сказати, що довше 7-8 місяців, дітки не їздять в автокріслах нульової групи і вважають за краще кататися в автокріслах наступній категорії 0-1. А ось з народження Coneco Pioner саме те, що потрібно. Велика перевага цієї автолюльки - її вага. Всього 2,6 кг - це один з найнижчих показників, вам буде легко носити малюка або дитину в цій перенесенні і поза машиною. Установка автолюльки в автомобіль, при певній вправності займає півхвилини. Легко носити, легко ставити - це напевно оцінять мами.

Обов'язкові атрибути автолюльки звичайно теж присутні: знімний чохол на ніжки, сонцезахисний козирок, додатковий бічний захист.

Крісло ставиться проти ходу руху автомобіля, тобто малюк повинен дивитися назад. На переднє пасажирське крісло автолюльку можна поставити, тільки якщо немає або відключена подушка безпеки. У будь-якому випадку, більш докладний інструктаж і допомогу ви отримаєте в салоні Baby Service Запоріжжя, коли будете забирати автокрісло.

Беріть в оренду автокрісло групи 0+, забирайте з пологового будинку ваше ненаглядне диво і катайтеся з задоволенням. Прокат дитячих автокрісел Baby Service Запоріжжя за безпечні та комфортні поїздки всією сім'єю. А вже вдома можно пересісти в таке ж зручне та затишне крісло-шезлонг або гойдалку для новонароджених.

Телефонуйте, в мережі дитячого прокату Baby Service завжди э що запропнувати!